Bilişim ağları için test ve ölçüm sistemleri  
   
  Ana Sayfa > Ürünler > OTDR & Fusion Splicer
   
 
  F/O Fiber Optik Ek Cihazı Modelleri
   
Orientek T35 Fiber Optical Fusion Splicer With Cleaver
Fujikura 70S Fiber Optical Fusion Splicer With Cleaver
CLR-OFS-100S Fiber Optical Fusion Splicer Core-to-Core Alignment - Cleaver included
   
   
  Fiber Optik Kesici / Cleaver Modelleri
CT-30 Fujikura CT-30 High Precision Fiber Optical Cleaver
T30C Orientek T30C High Precision Fiber Optical Cleaver
FC-6S Sumitomo FC-6S High Precision Fiber Optical Cleaver
   
 
 
  OTDR Fiber Optik Kablo Testi Modelleri
   
CLR-OTDR-M/S SM & MM OTDR, 850/1310/1550nm, 20/30/28dB
pOTDR-S20AE+ palmOTDR 1310/1550nm, 32/30dB
CLR-OTDR-SM 1310/1550nm 30/28dB  Built-in Visual Fault Locator
CLR-FR-1550 Fiber Optic Ranger Witch VFL Fonksion
AFL M210 Micro OTDR MM + SM  26/30dB Fiber Optik Kablo Testi
AFL FLX380 PON OTDR SM 1310/1550/1625nm 41/41/38dB
   
   
  OTDR Ölçüm ve Test Kablosu ( Launch Cable )
   
ON-OLC100 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC-SC/APC SM 500m
ON-OLC101 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC-SC/APC SM 1000m
ON-OLC102 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC/APC-SC/APC SM 1000m
ON-OLC103 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu FC-FC SM 500m
ON-OLC104 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu FC-FC SM 1000m
ON-OLC105 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC-FC SM 500m
ON-OLC106 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC-FC SM 1000m
ON-OLC107 Fiber Optik OTDR Launch Kablosu SC/APC-FC SM 1000m
   
 
 
 
                           
                           
                 
  Fiber Optik Test Ethernet Test Telekom Test Kurumsal Bilgiler  
                   
  Fiber Optik Güç Ölçer Kablo Test Cihazları E1 Test Cihazları İletişim Bilgileri  
  Fiber Optik Işık Kaynakları Ethernet Analyser SDH Test Cihazları Hakkımızda  
  OTDR     DWDM Test Cihazları Teknik Destek  
  Fiber Optik Ek Cihazları              
  Fiber Identifier xDSL Test Diğer Test Cihazları      
  Fiber Optik Zayıflatıcılar              
  Test ve Ölçüm Aksesuarları ADSL Test Cihazları RF Test Cihazları      
      VDSL Test Cihazları CCTV Test Cihazları      
                   
                           
                           
test-merkezi.com © tüm hakları Gelecek Yönetim Merkezi Ltd. Şti.'ne aittir.